Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM

EFT Master Eğitimi (Enerji EFT)

EFT Master Eğitimi alarak hem kendinize hem de diğer insanlara yardımcı olabilecek seviyede bilgi ve beceriye sahip olmuş olacaksınız. EFT Masterlığı Bir yaşam biçimi haline getirip bunu meslek olarak devam ettirmek ise tamamen size kalıyor.


Çünkü EFT o kadar etkili bir yöntem ki sorunu olan ve yardım isteyen bir insana dokunduğunuz anda, o insanın hayatında ciddi değişimler sağlıyor ve buna vesile olmanın manevi kazanımı asla paha biçilemez.

EFT Master eğitimini almak isteyen adaylar önce 1 günlük Temel EFT eğitimi alıyor, ardından 4 günlük EFT Master eğitimine devam ederek Toplam 5 günde programı tamamlamış oluyorlar.Konular hakkında pratik yapmanız tüm soruları sorabilmeniz için sizlere eğitim sonrası sizden önce mezun olan uzmanlarlarımızla buluşup dinleyebilceginiz ve uygulama örnekleri göreceginiz 1 günde ÜCRETSİZ atölye çalışması yapmaktayız.Toplam eğitimiz bu yolda 6 gün sürmektedir.

Eğitimler uygulamalı olduğu için sadece öğrenmek ile kalmıyor aynı zamanda birçok probleminizin de bu vesile ile çözülmesini sağlamış oluyorsunuz, yani aynı zamanda hem öğreniyor hem de sorunlarınızdan arınıyorsunuz.

EFT uygulamak için kesinlikle üniversitelerin psikolog yada psikaytirist yetiştiren bölümlerinden eğitim almak gerekmemektedir. Çünkü EFT uygulamak için bu konularda verilen hiçbir eğitim müfredatına ve bu meslek gurubundaki hiçbir tekniği kullanmaya gerek yoktur.

EFT uygulayıcıları bir çok meslek gurubundan EFT konusunda eğitim almış insanlardan oluşabilir. Çünkü EFT çok basit ve evrensel ilkeler ile çalışmaktadır.

EFT Master Eğitiminde Öne Çıkanlar

 Dünyada Profesyonel EFT Uygulayıcısı yetiştiren ilk ve en kapsamlı eğitim programı
 EFT’nin uygulamaları ve yenilikleri ile dolu 12 üniteden oluşuyor
 Eğitimin bittiğinde bir kaç önemli sorununuzdan ’da temizlenmiş ve arınmış olacaksınız
 Eğitim dili ve el kitabı Türkçe, kitabın orijinali her katılımcıya sağlanıyor
 Profesyonel EFT uygulayıcısı olmak isteyen herkes bu programa katılabiliyor
 Mezun olanlar 1 yıl boyunca Uluslararası Enerjistler Birliği GOE üyeliği elde ediyor ve indirimlerden yararlanabiliyor
 Eğitim sonrasında aylık ücretsiz toplantılar ile destek elde ediyorsunuz

Eğitim kapsamı

1. EFT’yi keşfetmek
2. Enerji bedeni stresi
3. EFT Hikayesi ile çalışmak
4. Profesyonel EFT Uygulayıcısı
5. Odaklanılarak yapılan uygulamalar
6. Bileşenlerle ve çeşitli açılarla yapılan çalışmalar
7. Enerji ve Duygular
8. Enerji sistemi olayları ve araştırma yolları
9. Zihni değiştirmek
10. Enerjetik ilişkiler
11. Otojenik gerçeklikler
12. EFT Master Uygulayıcısı

Katılımcı Yorumları
Zeynep Aygül
Nisan 2021

Ben, Zeynep Aygül. Nimet hocamdan ilk önce Temel EFT ve daha sonra da Nimet ve Erkan hocamdan Enerji EFT eğitimi aldım. Aldığım bu eğitimlerle ilk olarak kendi üzerimde büyük etki gördüm. Travmalardan oluşan duygu blokajlarımı temizledim. Şimdi ise danışmanlarıma bu bağlamda yardımcı oluyorum.EFT çok hızlı ve kolay bir yöntem herkese tavsiye ederim.Ayrica kıymetli Nimet ve Erkan hocamla tanışmanızı da şiddetle tavsiye ediyorum:)Eğitimlerimiz, hep +10 enerji seviyesinde geçiyor. Özellikle Nimet hocamla beraberken enerjinizin asla düşme şansı yok, bunu da belirtiyim.Herkese, enerjisi yüksek bir hayat diliyorum.

Leyla ADES
Ocak 2021

Merhaba, artık enerji kavramıyla tanışmıştım ve 4 gözle uzmanlık eğitimini bekliyordum. Şükürler olsun Rabbime nasip etti, neler oldu neler bu eğitimde, 4 günü Nimet hoca ve 4 günü Erkan hoca tarafından verilen eğitimin tadı damağımda kaldı, bitmesin istedim, kendime yolculuğumda daha da derinleşmek beni çok etkilemişti, ve süreç tamamlandı artık uzmandım, sevgili danışanlarımla daha derin çalışmalar yapmaya başladık, bu eğitimde versiyonlarımın enerjilerini dengeledim, bilinçli bakış netleşti, tranvalarımı bulmak veya blokajlarını temizlemek artık daha kolaydı, evet bunları temizledikten sonra neye ihtiyacım olduğunu daha iyi anladım EENERJİİİ, ENERJİ SEVİYEN +10 olduğunda dünyanın rengi değişiyor, sanki daha önce buğulu bir ekrandan bakıyordum hayata o netleşmiş gibi...evet yolculuğum devam ediyor. Değerli katkılarından dolayı sevgili Nimet ve Erkan Hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki sizinle ve Enerji EFT ile buluştum BDİNO.

Gülşah Hasançebi Baş
Eylül 2020

Sevgili hocalarım Nimet Özkan ve Erkan Özkan ile temmuz 2020 de yollarımız kesişti eft temel eğitimimi online aldım .eylül 2020 de uzmanlık eğitimini yüz yüze alacaktım Nimet hocamla görüşmeye başladım sanki yıllardır tanıyordum o sıcak sesi ve ilgisini hiç unutmam .5 gün evinde kalabileceğimi söyledi ve hiçkimsede rahat kalamayan ben evim gibi 5 gün geçirdim.farklı yerlerden farklı eğitimler aldım ama 5 gün dolu dolu eğitim oldu ve biz anlayana kadar konuların üzerinde duruldu.ev sahipliğinize ,içten samimi tavrınıza ve bizim en iyisini öğrenmemiz için aşkla verdiğiniz emeğe çok teşekkür ediyorum.varlığınıza şükürler olsun .sevgilerimle

Esra Yıldırım
Mayıs 2019

Harika bir eğitimdi. Nimet hocam tüm tecrübesini elinden geldiğince paylayaşan bir eğitmen. Yoğun bir eğitim olmasına rağmen enerjisi ile bizi öyle motive etti ki zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Eğitimi aldığımdan bu yana uyguluyorum ve çok güzel geri bildirimler alıyorum. EFT muhteşem bir eğitim.

Kerim Şengül
Mayıs 2019

Değerli nimet hanım.. İnanın verdiğiniz eğitim öyle güzel öyle mükemmel sonuçlar doğurdu ki.. gönül ister ki bütün ülkemize .. bütün dünya ya. Bütün evrende sesiniz çıksın.sizlerin yetiştirdiği insanlarda sizler gibi bir çok cana şifa olur inşaallah. Sizleri canı gönülden tebrik eder başarılarınızın ve hizmetlerimizin devamı ni dilerim.

Emel Özgür
Ocak 2019

Kitaplardan ögrendigim kadarı ile bile fark yaratan EFT nin ilk aşamasın olan Temel EFT yi Aralık 2018 de Nimet Özkan'dan aldım. O bir günlük egitimde uzman olamayı sectim ve hemen 1 ay sonraki uzmanlik egitiminde yerimi aldim. Nimet hanım ve eşi Erkan bey oldukça donanımlılar ve konularına hakimler. Bilgilerini paylaşmak konusunda da oldukça cömertler. 4 gün suren uzmanlık egitimimizin tatlı anıları hâlâ aklımda. Orada oluşan dostluklar ise cabası. Yollarimizı kesiştiren herkese /herseye tesekkurler :)

Eğitmenler:
review-author-avatar
Erkan ÖZKAN
EFT Eğitmeni- EFT Uzmanı & Modern Stres Yönetimi Eğitmeni
review-author-avatar
Nimet ÖZKAN
EFT Uzmanı ve Eğitmeni & EMO& Modern Stres Yönetimi ve Access Bars Eğitmeni