Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Hakkımızda

ALORA AKADEMİ

Alora Akademi sunduğu farklı ve güvenilir eğitim programları ile kişisel gelişim alanında en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biridir.

Kişisel gelişim eğitimleri ile kendinizi bir adım daha ileri taşıyarak mutlu ve başarılı bir yaşamının kapılarını açabilirsiniz. İnsan önce kendi farkındalığına varmalıdır, kendini fark edip anlayan kişi bilince erişmiş olur. Aslıda yaşam serüvenin en önemli ve en çok ıskalan kısmı da tam olarak budur “Bilince Erişim”  bunu başaran birey hayatının iplerini eline alır, bu aynı zamanda diğer inşalarla olan ilişiklerini de en üst seviye taşımak anlamına gelir.

Toplumda farkındalık yaratmak isteyen bireyler tarafından tercih edilen eğitim programlarımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek heyecanla yolumuza devam etmekteyiz

Alora Akademi olarak amacımız; kişisel gelişim eğitimlerimiz ile sizlerin yaşamına pozitif katkıda bulunurken aynı zamanda kariyerinizde de başarılı olabilmeniz için, yanınızda olduğumuzu hissettirmektir.

Katılımcılarımızın eğitimlerimize rahatlıkla ulaşabilmesi adına Alora Akademi sizleri hem Online yayın hem de yüz yüze  olmak üzere farklı alanlarda bir araya getirmektedir. Uluslararası geçerliliği olan sertifikalı eğitimlerimiz ile ister kişisel gelişiminizi isterseniz de yeni bir iş veya kariyer imkânını kendinize sunabilirsiniz.