Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Emo Master Eğitimi

Çevremizle uyumlu ve akışta olabilme kabiliyetimizi geri kazanmak ve özellikle de enerji sistemimizin tekrar akışta olmasını mümkün kılar.

” Tüm duygular enerji sisteminden gelen acı ve neşenin sesleri ve yakarışlarıdır.”  Dr.Silvia Hartmann

Kendi enerji sisteminiz ile çalışıyor ve şu anda gerçekte orada olan bitenle ilgileniyoruz..

Nasıl mı? “ Yaşadığınız bu duygusal olayı bedeninizin neresinde hissediyorsunuz? ” demeyi öğrenerek başlıyoruz. Duygularımız yardımıyla enerji bedenimizi canlandırıp,  nefesimiz ile birlikte niyet mekanizmamızı harekete geçiriyoruz.

Emo Master  duygu dönüşümü ve şifası egzersizi

Önce okuyun: Egzersizin en önemli sorusu : “Bunu bedeninde neresinde hissediyorsun?” olacak. Sonra dikkatiniz bedeninizdeki doğru yere odaklanacak. Artık   sihirli kelimeleri söyleyebilirsiniz, “Bu sadece bir enerji”. Enerjinin akmaya ihtiyacı var, sadece söyle “Yumuşat ve akıt!

“Bunu nerende hissediyorsun” dediğimizde, biz bir baskı, ağrı veya hissi benzeri olarak ifade ederiz, birisi deli olduğunda başını vurabilir, ya da birisi bir karar konusunda ikilem içinde olduğunda, midesi ağrıyabilir. İşte bu sizin aradığınız “duygu”; his ile ilişkili duygu sizin deneyimlediğiniz.

Şimdi, bunu kendiniz için deneyin :

1. Bedeninizde hissedebildiğiniz, iyi bildiğiniz, eski bir duygunuzu çağırın.

2. Bunu bedeninde neresinde hissediyorsun? Bunu bana ellerinle göster.

3. Ellerini koy, senin şifalı ellerin ve senin dikkatin orada ve bu enerjinin nereye gitmesi gerektiğini düşün.

4. Düşün ve söyle “Bu sadece bir enerji! Yumuşat ve akıt!” ya da “Yumuşasın, aksın!”

Akış sürecinin sonucu olarak edindiğiniz anlayışları düşünmek için birkaç dakikanızı ayırın.

Bu eşsiz eğitim için sizleri bekliyoruz.

Katılımcı Yorumları
Gülten Özfaris
Şubat 2021

Bu eğitme bana Nimet hocamızin enerjisi çok hafif geldi diye katıldım. Uzun yıllar değişik eğitimler aldım değiştim dönüştüm kalıntılarla başa nasıl çıkarım diye sordum kendime. Atalardan geçmişten kalıntıları kalıplanmış düşünce duygu hisleri en kısa ve kolay yolu hangisidir diye sordum.. ve. EFT çıktı karşıma... Var birşey daha var daha ne var sırada diye sordum durdum.. Duygu çıkışları ve inişleri yaşıyordum.. hangi yoldan yürümem en hızlı yolumu açacak ve o sıkışmış atalardan gelen herşeyi temizleyip bana yeniden nefes almamı sağlayacaktı... Duyguların boşaltılması en hızlı EFT ile yapıldığını temel eğitimden önce katıldığım ücretsiz eğitimlerde hissetim. ..ve seçtim.. ben bunun uzmanı olmaya seçtim. Şu an çalıştığım işte sadece değil... Özel eğitime ihtiyacı olan çocuklar 7....77 Kadar tüm varlıklara dokunmaya seçtim.. oldu oldu oldu..Para kursuna daha önce başka bir yerde katılmıştım ... araç ve egzersizler için katıldım... Güya... Ben kendimden öteyede geçtim...🙂♥️🙏 Bu yolu kararli bir şekilde devam etmeyi seçtim.. Kendimi geliştirerek daha fazla insanlara katkı olmayı seçtim. Hocamıza gelince sevecen enerjik yargısız ve çok verimli bir eğitimci.. varlığına şükran.. daha ne yaratacaz birlikte çok merak ediyorum...ve evren çalış çalış çalış diyorum.. bnm. Bdino ♥️🙏

Ceren Derici
Ocak 2021

Nimet ve Erkan hocamla yollarımız komşumuz olduğu anda başladı, benim mucizem onlarla buluştuğum andır. Önceden bazı sıkıntılar yaşamış, hep ağlak müzikler dinleyen hep üzgün bir kız’ken aldığım birkaç seans ve eğitimlerinden sonra şimdi hayata daha pozitif enerji dolu bakan , kendi değerini bilen, dramlar kraliçesi ilken şu anda evrenin kraliçesi olmayı seven pozitif neşe dolu bir insan oldum. Eğer NİMET ve ERKAN hocama denk gelmediyseniz çok şey kaybetmiş sayabilirsiniz.. onlarla eğitimlere , yeni mucizelere ve yeniden başlamaya değer.. iyiki varsınız SİZİ ÇOK SEVİYORUM 🙌🏻💫🌟✨HAYAT BANA KOLAYLIK NEŞE VE İHTİŞAMLA GELİR

Eğitmenler:
review-author-avatar
Erkan ÖZKAN
EFT Eğitmeni- EFT Uzmanı & Modern Stres Yönetimi Eğitmeni
review-author-avatar
Nimet ÖZKAN
EFT Uzmanı ve Eğitmeni & EMO& Modern Stres Yönetimi ve Access Bars Eğitmeni