Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM

Şelale Reiki Eğitimi

Şelale Şifa Reikisi, 

Zihinsel, duygusal ve fiziksel bedeni iyileştirmeye yardım eden, acıyı, hastalığı temizleyen ve silen, psikolojiye yardımcı olarak kullanılan, çeşitli tümör, kanser ve hastalığı temizlemeye, sağlığı geri kazanmaya yardımcı olan bir şifa sistemidir. Herkesin farklı olduğunu unutmayın, yani sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Ancak, Şelale Şifa Reikisi, bedeni oluşturan kristaller de dahil olmak üzere, en zor sağlık sorunları ile çalışmada yardımcı olur. Rahat hissettiğiniz herhangi bir yöntem ile Şelale Şifa Reiki sistemini, doktorunuzun tavsiyesi olan tıbbi tedavi ile birlikte kullanmanız tavsiye edilir.

Şelale Şifa Reikisini kullanmak için iki temel teknik vardır ve bunların kullanımı çok basit ve kolaydır. Şelale Şifa Reikisini kullanmak için Reiki uzmanı olmanız gerekmez, isteyen herkes kullanabilir. Şelale Şifa Reikisi’ni, kendinizi ve hayvanlar, bitkiler vb. dahil olmak üzere başkalarını iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

Şelale Şifa reikisi, kullanımı çok kolay ve basit bir sistemdir. Birbirine çok benzer olan 2 teknik vardır, bunlardan biri; hastalık ve rahatsızlıkları, silme, temizleme, azaltma (küçültme) ve sağlığı geri kazanmak için, diğeri ise; genel şifa içindir. Yöntemler aynı fakat sembolleri ve amaçları farklıdır.

Bu teknik aynı zamanda fazla kiloları vermek için de kullanılabilir. Sadece çakralarınızı değil, enerji alanınızı ve aynı zamanda auranızı temizlemek için kullanabilirsiniz.

Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, 

İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ  ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Eğitmenler:
review-author-avatar
Nimet ÖZKAN
EFT Uzmanı ve Eğitmeni & EMO& Modern Stres Yönetimi ve Access Bars Eğitmeni